KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117066
nr 1311 7066
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:27:15
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr